Časté otázky

V Úverovej Kalkulačke v sekcii „Žiadosť o Auto-Úver“ nahrajte všetky potrebné údaje a dokumenty, potrebné k schváleniu úveru na konkrétne vozidlo. Náš úverový tím, vás bude kontaktovať o výsledku.

Návštevníkom nášho portálu, poskytujeme možnosť vybavenia Auto Úveru. V prípade, že dôjde k schváleniu úveru na vaše vozidlo, budeme vás kontaktovať. Po podpísaní všetkých potrebných dokumentov, prídu schválené peniaze na účet vám, ako predavajúcemu. S kupujúcim podpíšete len kúpno-predajnú zmluvu a doplatí Vám prípadnú akontáciu.

Náš úverový Tím, prijíma žiadosti Po-Pia od 8 do 16hod. Schválenie žiadosti trvá od 30 minút do 3 dní. Záleží na komplikovanosti preverovania, žiadateľa

Spolupracujeme s viacerými finančnými inštitúciami, od ktorých Vám vyjednávame najnižší úrok. Vždy je to individuálne, podľa žiadosti. Najnižší úrok, ktorý sa nám podarilo, pre našich klientov vybaviť, bol 4.1%

Snažte sa fotiť na šírku. Všetky fotky odfotené na výšku, sú pri nahrávaní automaticky otočené na bok.

V prípade záujmu o bannerovú reklamu na TOPautobazrar.sk nás kontaktujte TU. Vypracujeme Vám najlepšiu ponuku, na aktuálnom SK a CZ Auto – Moto trhu.

Ak ste postrehli, že niečo na webe nefunguje TU nás Kontaktujte. Náš IT tím, vám s problémom pomôže.